Konkurs OiO4um - III Edycja

• Zapraszamy wszystkich absolwentów oraz studentów ostatniego semestru studiów I stopnia do udziału w III edycji Konkursu OiO4um.
    Celem Konkursu OiO4um jest promowanie innowacyjnych rozwiązań inżynierskich opracowanych przez studentów WOiO PG, które mogłyby znaleźć zastosowane w przemyśle oraz stworzenie podstawy do racjonalnej naukowej rywalizacji wśród studentów, co będzie sprzyjać podwyższeniu jakości kształcenia. Laureaci otrzymają możliwość podjęcia płatnego stażu w przemyśle, opublikowania i promowania swojej pracy, a także nagrody pieniężne. Konkurs jest organizowany wspólnie przez Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Związek Pracodawców FORUM OKRĘTOWEGO. Termin zgłoszenia prac mija 06.03.2017 r. Pracy należy złożyć w Dziekanacie WOiO PG.

Regulamin Konkursu OiO4um

Galeria Galeria