Praktyki w Wärtsilä Ship Design Poland

• Wärtsilä Ship Design Poland  pragnie uprzejmie zaprosić trzech studentów Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej na praktyki letnie.

Praktyka odbędzie się w biurze Wärtsilä Ship Design Poland przy ulicy Łużyckiej 2 w Gdyni. Szczegółowe daty podlegają indywidualnemu ustaleniu z kandydatami.

W czasie praktyk student nabędzie praktyczną wiedzę i umiejętności z dziedziny projektowania okrętów w formie praktyki w wiodącym biurze projektowym oraz podstawową wiedzę na temat zakresu produktów i usług oferowanych przez firmę Wärtsilä. Szczególnej uwadze podlegać będzie realizacja zadań w ramach wybranego jednego z poniższych zagadnień:

1. Participation in development of Virtual Towing Tank
    2. Participation in development of Virtual Wave Tank
    3. Participation in development of Virtual Wind Tunnel
    4. Propulsion Simulations (CFD)
    5. Multidisciplinary optimization in ship design
    6. Advanced data visualization
    7. OpenPROP code adaptation for Scilab environment

Szczegółowy plan zadań zostanie ustalony z wybranymi kandydatami. Każde zagadnienie może być realizowane wspólnie w ramach pracy zespołowej przez kilku praktykantów i podlega dodatkowym, późniejszym, ustaleniom. W trakcie realizowania owych zadań praktykanci otrzymają wymagane wsparcie merytoryczne ze strony pracowników biura.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

dr inż. M.H. Ghaemi, Prodziekan ds. kształcenia Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej