TARGOIOWISKO Wydziałowe Targi Pracy - 20.04.2017 r.

• Biuro Karier, Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa, Koło Naukowe SYNERTECH oraz Wydziałowa Rada Studentów OiO
    serdecznie zapraszają na TARGOIOWISKO Wydziałowe Targi Pracy,
    które odbędą się na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej
    w dniu 20 kwietnia 2017 r.

Targi adresowane są przede wszystkim do studentów oraz absolwentów kierunków:
    Oceanotechnika, Energetyka i Transport.
    Firmy przedstawią  oferty pracy, praktyk i staży.

Głównym celem targów jest stworzenie przestrzeni do bezpośredniego kontaktu  studentów i absolwentów z pracodawcami.

Rozmowy  w trakcie targów z  przedstawicielami firm pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników. Uczestnictwo w targach może być również ważnym krokiem
    w  poznaniu swojej ścieżki kariery i możliwości rozwoju w danej branży.

Zapraszamy również na stoisko doradcy zawodowego z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. Będzie to okazja do konsultacji dokumentów aplikacyjnych w trakcie targów.

W tym roku na Wydziale OiO zaprezentują się następujące firmy:

Data:

20.04.2017 r.

• W godz. 10:00 - 15:00 zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. Przedstawiciele firm czekają na studentów i absolwentów PG  w zaaranżowanej przestrzeni targowej – parter oraz hol na pierwszym piętrze Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.
    • W godz. 13:00-15:00 zapraszamy na prezentację firm obecnych na targach, które odbędą się w Audytorium im. Prof. Sipowicza.

Miejsce:

Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki

Gdańskiej, ul. Narutowicza 11/12, Gdańsk

Przygotuj się do spotkania z pracodawcami:

Osoby, które przed spotkaniem z firmami chciałyby skorzystać z porad doradcy zawodowego Biura Karier i skonsultować swoje CV zapraszamy do kontaktu:

tel.: 58 348 69 84,  e-mail: biuro.karier@pg.gda.pl.

Zapraszamy na konsultacje w szczególności:

19.04.2017 w godzinach 11:00-14:00