TRAVISIONS 2018

• Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące konferencji i konkursu TRAVISIONS, które odbędzie się w dniu 05.04.2017 r. (środa) o godz. 15:00 w Audytorium Sipowicza Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

TRAVISIONS 2018 jest następstwem TRAVISIONS 2016, która odbyła się w kwietniu 2016 roku w Warszawie i jest jeden z największych wydarzeń europejskich w zakresie transportu drogowego, szynowego i morskiego. W ramach tej konferencji organizowany jest prestiżowy konkurs skierowany do studentów I, II oraz III stopnia, w wyniku którego zwycięskie zespoły będą miały możliwość zaprezentowania swoich pomysłów szerokiemu, międzynarodowemu gremium podczas TRAVISIONS 2018 w Wiedniu w dniach 16-19 kwietnia 2018 r. Jednoczesnie, organizowany jest inny konkurs dla doświadczonych badacze.Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej projektu: http://www.travisions.eu.

Spotkanie poprowadzi p. George Smyrnakis, Sekretarz Generalny WEGEMT (European Association of Universities in Maritime Technology and Related Sciences) w ramach Akademia Przemysłów Morskich, wspólny projekt Związku Pracodawców FORUM OKRĘTOWEGO oraz Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Planowany czas spotkania: 15:00-16:00.

Materiały