Wycieczka na Targi Wiatr i Woda

• W dniu 16 marca 2017 roku, 60 studentów różnych kierunków i specjalności naszego Wydziału uczestniczyło w  największych w tej części Europy Targach Sportów Wodnych i Rekreacji „Wiatr i Woda”. Przedstawiciele oraz miłośnicy branży spotkali się w Warszawie. Targi zgromadziły ponad 400 wystawców. Wyjazd odbył się na zaproszenie Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych „Polskie Jachty” w ramach wieloletniej współpracy z Wydziałem Oceanotechniki i Okrętownictwa.

Pieczę nad studentami sprawowali mgr inż. Dariusz Duda, pełnomocnik dziekana WOiO ds. praktyk studenckich, z mgr inż. Jacek Frost, pełnomocnik dziekana ds. promocji Wydziału oraz dr inż. Wojciech Leśniewski opiekun Koła Naukowego KORAB.

Studenci spotkali się z przedstawicielami izby, podczas którego została przedstawiona oferta praktyk i staży w edycji 2017 w firmach związanych z przemysłem jachtowym.

Więcej informacji na temat tegorocznych Targów Wiatr i Woda oraz możliwość odbycia wirtualnej wycieczki znajduje się tutaj oraz na facebooku.

Załączone pliki