Stopień Nazwisko Imię Stanowisko Tel. Pokój e-mail
mgr inż. Białasik Eliza specjalista 58 347 1578 222 eliza.bialasik@pg.edu.pl
mgr inż. Bielski Paweł wykładowca 58 347 2739 318 pawbiels@pg.edu.pl
dr inż. Bogdaniuk Marian starszy wykładowca 58 347 1469 325 marbogda@pg.edu.pl
mgr inż. Chruściel Tadeusz konstruktor 58 347 2528 421 tadeusz.chrusciel@pg.edu.pl
mgr inż. Ciba Ewelina konstruktor 58 347 2528 421 eweciba1@pg.edu.pl
inż. Czerwiński Krzysztof starszy specjalista n-t 58 347 2011 220 krzczerw@pg.edu.pl
mgr inż. Dopke Julita konstruktor 58 347 2528 421 juldopke@pg.edu.pl
  Dziadkiewicz Jerzy starszy technik 58 347 1635 Lab Tw. Sztucznych  
  Frydel Dariusz starszy technik 58 347 1635 Lab Tw. Sztucznych  
mgr inż. Grymajło Piotr specjalista inżynieryjno-techniczny 58 347 2561 423 grymajlo@pg.edu.pl
mgr Jakubowski Michał technik 58 347 1635 Lab Tw. Sztucznych  
mgr inż. Jasiewicz Natalia konstruktor 58 347 2699 225 natalia.jasiewicz@pg.edu.pl
dr inż. Kahsin Maciej adiunkt 58 347 1373 322 mkahsin@pg.edu.pl
mgr inż. Karczewski Artur asystent 58 347 1112 306 artkarcz@pg.edu.pl
mgr inż. Koralewski Jan specjalista nauk.-techn. 58 347 2343 219 jkoral@pg.edu.pl
dr Kurski Witold nauczyciel akademicki 58 347 2530 323 wiku@pg.edu.pl
mgr inż. Łukaszewicz Dorota specjalista n-t 58 347 2499 422 dorl@pg.edu.pl
dr inż. Matuszewski Leszek adiunkt 58 347 1459 218 leszekma@pg.edu.pl
dr hab. inż. Michalski Jan profesor nadzwyczajny PG 58 347 1212 302 janmi@pg.edu.pl
dr hab. inż. Mikulski Tomasz profesor nadzwyczajny 58 347 2647 319 tomi@pg.edu.pl
dr inż. Młynarczyk Jan nauczyciel akademicki 58 347 2729 304 jmlyn@pg.edu.pl
  Obin Leszek starszy technik 58 347 1635 Lab Tw. Sztucznych obin@pg.edu.pl
dr inż. Oleksiewicz Bogusław nauczyciel akademicki 58 347 2513 303 bogdano@pg.edu.pl
dr inż Olszewski Henryk nauczyciel akademicki 58 347 2646 324 holszews@pg.edu.pl
mgr inż. Partycki Ryszard specjalista 58 347 1459 218  
  Pawelczuk Czesław mistrz 58 347 1586
58 347 1023
Hala WOiO
Hala WM
 
mgr inż. Porala Bogumił specjalista 58 347 1186 223 bora@pg.edu.pl
dr inż. Puch Wojciech starszy wykładowca 58 347 2121 318 A puch@pg.edu.pl
  Rębiś Arkadiusz starszy technik 58 347 1635 Lab Tw. Sztucznych  
dr hab. inż. Rowiński Lech profesor nadzwyczajny PG, kierownik Katedry Projektowania Okrętów i Robotyki Podwodnej 58 347 1907 224 rowinski@pg.edu.pl
dr inż. Rozmarynowski Bogdan starszy wykładowca 58 347 2646 318 bogrozma@pg.edu.pl
mgr inż. Samson Leszek wykładowca 58 347 1373 322 leszek.samson@pg.edu.pl
mgr inż. Sauer Tomasz konstruktor 58 347 2528 421 tsauer@pg.edu.pl
mgr inż. Sobczyk Paweł konstruktor 58 347 2561 423 sobczyk@pg.edu.pl
mgr inż. Szcześniak Arkadiusz konstruktor 58 347 2632 425 arkadiusz.szczesniak@pg.edu.pl
mgr inż. Szwoch Izabela wykładowca 58 347 1938 315 izaczeka@pg.edu.pl
prof. dr hab. inż. Szymczak Czesław profesor zwyczajny 58 347 1746 319 szymcze@pg.edu.pl
dr inż. Trębacki Kazimierz starszy wykładowca 58 347 2291 321 katre@pg.edu.pl
mgr inż. Warnke Danuta wykładowca 58 347 2143 221 danuta.warnke@pg.edu.pl
mgr inż. Wilczewska Lidia wykładowca 58 347 1512 222 lidia.wilczewska@pg.edu.pl
  Wasilewski Paweł technik 58 347 1635 Lab Tw. Sztucznych  
prof. dr. hab. inż. Zadroga Bohdan profesor. zwycz.      
  Zamojski Bartosz technik 58 347 1276 Lab Tw. Sztucznych bartekz23@wp.pl
mgr inż. Zygadło Miłosz konstruktor 58 347 2662 425 milzygad@pg.edu.pl
dr inż. Żrodowski Cezary adiunkt 58 347 1512 222 cezaryz@pg.edu.pl