Konkurs TRAVISIONS 2018

TRAVISIONS 2018 zaprasza młodych naukowców (inżynierów, magistrów i doktorów) z całej Europy do zgłaszania innowacyjnych koncepcji transportowych na stronie www.travisions.eu.

Trzy najlepsze pomysły w kategorii (projekty drogowe, kolejowe, wodne i cross-modalne) otrzymają nagrody pieniężne (pierwsza nagroda 5.000 euro, druga - 3.000 euro, 2.000 euro - trzecia),  sponsorowane przez przemysł, i zostaną ogłoszone podczas prestiżowej ceremonii wręczenia nagród na konferencji Transport Research Arena (TRA) w Wiedniu w Austrii w dniach 16-19 kwietnia 2018 r.

Nieprzekraczalny termin rejestracji i przesłania kompletnych pomysłów to 31 października 2017 r. Studenci muszą przedstawić sprawozdanie, krótką prezentację oraz plakat projektu wraz z opcjonalnym krótkim filmem.

Projekty mogą obejmować projektowanie, budowę, badania lub działania nowych i innowacyjnych koncepcji i produktów. Istniejące produkty, urządzenia, usługi lub procedury nie będą rozpatrywane. Uczestnicy powinni uczestniczyć w dalszych badaniach i wykorzystywać swoją kreatywność, wiedzę i osobisty wysiłek w celu stworzenia innowacyjnego konceptu spełniającego wysokie wymagania. Koncepcja musi być całkowicie opracowanym produktem inżynierskim „gotowym do budowy”. Koncepcje mogą też zawierać nowe rozwiązania techniczne, oparte na ocenie inżynieryjnej i oszacowaniu wykonalności.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do obejrzenia filmu: https://youtu.be/H3gP_jrZL3c

i odwiedzenia strony www.travisions.eu lub na stronach facebooka: https://www.facebook.com/TRAvisions2018 i twittera https://twitter.com/TRAVisions.

Przekażcie zaproszenie swoim studentom!

Nie marnuj tej okazji!

Zachęć ich do wzięcia udziału dzisiaj!