2019 Student Design Challenge – Europe (SDCE)

Bentley Institute ogłasza europejski konkurs 2019 Student Design Challenge – Europe (SDCE).

Nasz konkurs zachęca studentów do zaprezentowania ich kreatywności i innowacyjności z wykorzystaniem technologii Bentley poprzez udział w jednej z trzech kategorii:

1. Innovation in Building Designs, Utilities and Reality Modeling
  2. Innovation in Transportation/Civil Designs
  3. Innovation in Offshore Structural Designs

Nie zamierzamy ograniczać wyobraźni studentów, dlatego nie definiujemy konkretnego problemu do rozwiązania i pozostawiamy dowolność wyboru zagadnienia prezentowanego w ramach zgłaszanego projektu. Studenci mogą również zgłaszać projekty realizowane w ramach prac dyplomowych.

Ważne daty:
Rejestracja udziału: 15 luty 2019 – 31 marca 2019
Dostarczenie projektów: 1 czerwca 2019 – 30 czerwca 2019

Kto może uczestniczyć w konkursie?
Projekty w konkursie mogą być realizowane przez indywidualnych studentów lub 2-osobowe zespoły studentów studiów tego samego stopnia z tej samej Uczelni.

Nagrody do wygrania
1000 EUR jako jednorazowe stypednium oraz możliwość interakcji z komercyjnym użytkownikiem oprogramowiania Betley z Twojego regionu (dla zwycięzcy pierwszej nagrody w każdej kategorii).

Ważne linki:
Rejestracja – kliknij tutaj
Zasady i regulamin – kliknij tutaj