Akademickie Targi Pracy TRÓJMIASTO 2017

Biuro Karier PG, współorganizator wydarzenia, po raz kolejny zaprasza na  Akademickie Targi Pracy TRÓJMIASTO 2017, które odbędą się 24 października br., w godzinach: 9.00 – 16.00, na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie, na Wydziale Nauk Społecznych.

Targi to okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń w kontaktach z pracodawcami, poznania ich potrzeb i oczekiwań rekrutacyjnych.

Gość Specjalny ATP Trójmiasto 2017

O godz. 11:15 - Gościem Specjalnym targów będzie – Monika Jurczyk – Osa, Osobista Stylistka  - „Sukces nie wychodzi z mody”.

O godz. 10:30 oraz 13:00 zapraszamy na warsztaty. Zapisy poprzez stronę: http://bit.ly/2xI2WWN

W trakcie targów - konkursy z nagrodami!

Wydarzenie jako Sponsor wspiera – Thomson Reuters - lider wśród dostawców informacji i danych rynkowych dla inwestorów, przedsiębiorców, mediów i rządów.

Partnerami  Akademickich Targów Pracy Trójmiasto 2017 są: State Street Bank i WNS Global Services.

Więcej informacji oraz lista wystawców są dostępne na stronie internetowej www.atp.ug.edu.pl