APM - "Efektywna operatywność w transporcie wodnym"

W środę 25.10.2017 r. o godz. 15:15 w sali 410 Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej odbędzie się pierwsze spotkanie w tym roku akademickim w ramach Akademia Przemysłów Morskich pt. "Efektywna operatywność w transporcie wodnym czyli o pracach b+r w Enamorze (mapy, systemy i elementy nawigacyjne, zarządzanie ruchem,
symulatory, telekomunikacja, itp.)". Spotkanie poprowadzi p. Wojciech Górski, Dyrektor Pionu Badawczo-Produkcyjnego w firmie Enamor Sp. z o.o.

O APM:

Akademia Przemysłów Morskich to comiesięczne unikalne spotkania praktyków biznesu ze studentami wyższych lat studiów oraz pracownikami zainteresowanymi działalnością na rzecz gospodarki morskiej. Wykłady i dyskusje odbywają się od października 2013 r. Projekt realizują Związek Pracodawców Forum Okrętowego oraz Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Spotkania są prowadzone przez przedstawicieli biznesu reprezentujących tzw. top management firm związanych z przemysłami morskimi. Dzięki bliskiemu kontaktowi przedstawicieli przemysłu ze studentami w ramach APM wielu studentów i absolwentów znalazło miejsce zatrudnienia, a pracownicy mogli się zapoznać z aktualnymi problemami i trendami rozwoju w gospodarce morskiej.