APM - Najnowsze trendy w przemyśle, Tradycyjne VS Nowe podejście

W środę 28.02.2018 r. o godz. 15:15 w sali 410 Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej odbędzie się drugie spotkanie w tym roku w ramach Akademia Przemysłów Morskich pt. „Najnowsze trendy w przemyśle, Tradycyjne VS  Nowe podejście”. Spotkanie poprowadzi p. p. Katarzyna Romantowska Jaskólska Prezes DAMEN ENGINEERING GDAŃSK SP. Z O. O.

Akademia Przemysłów Morskich to comiesięczne unikalne spotkania praktyków biznesu ze studentami wyższych lat studiów oraz pracownikami zainteresowanymi działalnością na rzecz gospodarki morskiej. Projekt realizują Związek Pracodawców Forum Okrętowego oraz Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Spotkania są prowadzone przez przedstawicieli biznesu reprezentujących tzw. top management firm związanych z przemysłami morskimi. Dzięki bliskiego kontaktu przedstawicieli przemysłu ze studentami w ramach APM wielu studentów i absolwentów znalazło miejsce zatrudnienia, a pracownicy mogli się zapoznać z aktualnymi problemami i trendami rozwoju w gospodarce morskiej.