ENAMOR: Stypendium Fundowane

Jeśli jesteś studentem studiów stacjonarnych,  studiujesz na Wydziale  Elektroniki, Telekomunikacji  i Informatyki bądź Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa oraz  możesz pochwalić się wysoką średnią, to stypendium fundowane* ENAMOR  jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli jesteś zainteresowany, to w wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych, list motywacyjny oraz zaświadczenie o posiadanym statusie studenta na adres maria.peplinska@enamor.pl**  Na zgłoszenia czekamy do 31.12.2020.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

* Program stypendium fundowanego przeznaczony jest dla studentów, którzy w roku akademickim 20120/2021 uczęszczają na studia stacjonarne:

- I stopnia na semestrach: V, VI, VII
- II stopnia na semestrach: I, II, III.
** W temacie maila wpisz „Stypendium Fundowane”.

Regulamin stypendium dostępne na stronie enamor.pl/kariera