Finał Konkursu "OiO4um" na najlepsze prace inżynierskie obronione na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, edycja 2019/20

Finał Konkursu OiO4um edycja VI (2019/20) na najlepsze prace dyplomowe inżynierskie obronione na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej w okresie od 01.03.2019 r. do 28.02.2020 r., organizowany wspólnie przez Związek Pracodawców FORUM OKRĘTOWE oraz WOiO PG odbędzie się w czwartek 8 października 2020 r. o godz. 12.00 w sali 119 Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Ze względu na ograniczenia związane z sytuacja pandemiczną, jedynie finaliści, Jury Konkursu (Komisja Konkursowa) oraz przedstawiciele kolegium dziekańskiego WOiO PG będę obecne na miejscu. Wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza pracowników i studentów WOiO zapraszamy na transmisję Finału na https://www.facebook.com/pgwoio.

Do finału Konkursu OiO4um zakwalifikowano następujące prace (w porządku alfabetycznym):

• Analiza numeryczna konstrukcji z imperfekcjami na podstawie pomiarów fotogrametrycznych – p. Aleksandra Beczek;
  • Analiza MES odkształceń i naprężeń w kadłubie kontenerowca – p. Mateusz Jabłoński;
  • Rotor Flettnera jako wspomaganie napędu statku. (Flettner rotor as supporting element of ship propulsion system) – p. Marcin Janczewski Vel Anczewski;
  • Projekt wstępny turbiny gazowej dla wybranego gazowego obiegu kombinowanego dla bloku elektrowni o mocy sumarycznej 70MW – p. Patryk Stanisławski.

Po prezentacji prac, Komisja Konkursowa obejmująca przedstawicieli przemysłu morskiego będzie ogłaszała wyniki. Nagrody dla Zwycięzcy i pozostałych finalistów to 3 miesięczne płatne staże przemysłowe, a także nagroda pieniężna.

Serdecznie zapraszamy!