IV KONFERENCJA Osiągnięcia Studenckich Kół Naukowych Uczelni Technicznych – STUKNUT’18 13.10.2018 - 20.10.2018

IV KONFERENCJA
Osiągnięcia Studenckich Kół Naukowych Uczelni Technicznych – STUKNUT’18
13.10.2018 - 20.10.2018

pod patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Gdańskiej
prof. dra hab. inż. Jacka Namieśnika

ZAPROSZENIE

Po trzech udanych edycjach, Komitet Organizacyjny ma zaszczyt zaprosić zainteresowanych studentów (i ich opiekunów naukowych) do udziału w IV Konferencji „Osiągnięcia Studenckich Kół Naukowych Uczelni Technicznych”. Celem Konferencji jest umożliwienie studentom I, II i III stopnia studiów uczestniczącym w działalności kół naukowych prezentacji osiągnięć z zakresu teorii i praktyki z dziedzin związanych z szeroko rozumianą techniką, w tym: mechaniką, budową i eksploatacją maszyn, inżynierią materiałową, transportem, inżynierią bezpieczeństwa, telekomunikacją, informatyką, a także biomechaniką, inżynierią biomateriałów, inżynierią biomedyczną, ochroną środowiska, zarzadzaniem projektami inżynierskim itp.
Konferencja STUKNUT’18  jest organizowana przez Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej jako wspólne przedsięwzięcie ze stowarzyszeniem The Sail Training Association Poland (STAP) mające na celu prezentację osiągnięć naukowych, a także upowszechnianie sportu żeglarskiego oraz edukację morską studentów.
Więcej informacji na stronie: https://pg.edu.pl/stuknut/