Konsul z Ambasady USA na Politechnice Gdańskiej

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors  USA-Poland, partner Departamentu Stanu, zapraszają na spotkanie z dyplomatą amerykańskim. Pan Konsul  Abraham Lee przedstawie 3 możliwości wyjazdowe do USA skierowane do studentów:
- praktyki i staże studenckie oraz dla absolwentów w okresie 1 roku po ukończeniu studiów
- studia drugiego stopnia - możliwości dofinansowania oraz proces aplikacyjny
- programy wymiany wakacyjnej, niekolidujące z zajęciami w trakcie roku akademickiego

4 grudnia 2018 roku, wtorek, godzina 12:00
Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzani i Ekonomii, aula 007
Więcej informacji:  http://bit.ly/konsulPG

Osoba kontaktowa:
Marek Witkowski
Prelegenci:
Abraham Lee, Vice Consul,  Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie
Abraham Lee jest dyplomatą amerykańskim w randzie Vice - Konsula w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Przed przyjazdem do Polski pracował w Azji - na misji w Ho Chi Minh w Wietnamie. Przed wstąpieniem do korpusu dyplomatycznego USA pracował w Departamencie Sprawiedliwości USA. Pan Konsul ma świetny kontakt z młodzieżą i studentami, w poprzednim roku prowadził kilkanaście spotkań informacyjnych.

Marek Witkowski, specjalista programów wakacyjnych, Camp Counselors USA - Poland, absolwent Uczelni oraz uczestnik programów
Marek Witkowski wysyła studentów i młodzież do Stanów Zjednoczonych. Współpracuje z 1134 pracodawcami na terenie USA, pomógł już 514 osobom wyjechać do Stanów. Jest ekspertem w 3 obszarach: studia wyższe, szkoła średnia oraz programy wymiany wakacyjnej. Doradza jak wykorzystać pobyt w USA do budowania kariery zawodowej.