List Prodziekana ds. kształcenia, skierowany do studentów wydziału

Szanowni Studenci, przed Państwem kolejny okres zaliczeń, sesja egzaminacyjna podstawowa i poprawkowa.

Chciałbym zaapelować do Państwa o uczciwość w trakcie zaliczeń i egzaminów oraz dbałość o przestrzeganie przepisów antyplagiatowych.

Uważam, iż znakomita większość studentów przestrzega zasad i z pewnością postrzega jako niesprawiedliwość to, że niektórzy z kolegów lub koleżanek mogą próbować zdać egzamin nieuczciwie, popełniając plagiat.

Należy pamiętać, że takie zachowania mieszczą się w obszarze czynów przestępczych. Tego rodzaju praktyki będą zdecydowanie potępiane, a wykładowcy są proszeni aby w wypadku ich stwierdzenia protokołowali zdarzenia w celu przekazania do Komisji Dyscyplinarnej PG z wnioskiem o ukaranie sprawców.

Jestem przekonany, że każdemu z nas na Wydziale zależy na zachowaniu wysokiej jakości kształcenia i liczę na współpracę z Państwa strony, także w tej kwestii.

Z życzeniami powodzenia na zaliczeniach i egzaminach,

Hossein Ghaemi Prodziekan ds. kształcenia