Praca szuka inżynierów–Grupa GPEC zaprasza na spotkanie informacyjne

Lider branży ciepłowniczej na Pomorzu organizuje otwarte spotkanie dla studentów Politechniki Gdańskiej. Spotkanie jest kierowane do wszystkich studentów, którzy chcą związać się z branżą energetyczną. To dobra okazja na bliższe poznanie oferty pracodawcy, zakresu działalności i kultury organizacyjnej.

17 kwietnia, o godzinie 11:00 Grupa GPEC zaprasza wszystkich studentów do Auli Politechniki Gdańskiej na spotkanie informacyjne. W trakcie wydarzenia zainteresowani dowiedzą się, jak wygląda oferta firmy, proces rekrutacji, czym zajmuje się poszczególne działy w firmie.

- Poza informacjami dotyczącymi naszej oferty, chcemy także podpowiedzieć studentom, jak budować swoją markę w oczach pracodawcy? Pierwszym krokiem jest przygotowanie atrakcyjnego CV oraz przygotowanie się na zaskakujące niekiedy pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej? Stąd też pomysł na miasteczko HR, gdzie po spotkaniu nasi specjaliści podpowiedzą zainteresowanym, na co należy zwrócić uwagę podczas rekrutacji, jak i gdzie szukać pracy dla siebiemówi Marek Mikucki, kierownik działu personalnego Grupy GPEC.

To już kolejna edycja spotkania Grupy GPEC ze studentami Politechniki Gdańskiej. Organizatorzy potwierdzają, że bliska współpraca z uczelniami niesie wartość dodaną dla każdej ze stron.

- Dzięki tej inicjatywie i stałej współpracy z uczelniami, studenci są na bieżąco z naszą ofertą, a mamy im wiele do zaproponowania: program praktyk, płatnych staży, program stypendialny oraz oferty pracy. Uczelnie zaś współpracują ze środowiskiem biznesu w kwestii profesjonalnego doradztwa zawodowego dla swoich studentów – dodaje Marek Mikucki.

Więcej informacji o spotkaniu można znaleźć na www.grupagpec.pl, Facebooku lub pod adresem pg@gpec.pl.  

 

Spotkanie odbędzie się:

17 kwietnia

godz. 11:00

Aula Politechniki Gdańskiej

Gmach Główny, 3 piętro