SHESNNOVATION – ROBIMY STARTUPY!

SHESNNOVATION to unikatowy program skierowany do przedsiębiorczych studentek, doktorantek i  absolwentek kierunków technicznych i ścisłych, gdzie pasja do technologii spotyka się z biznesowym „know-how”. To pierwszy i jedyny taki program w Polsce. To cykl spotkań, warsztatów i seminariów, spotkań z mentorami i ekspertami, którego efektem będzie stworzenie kobiecych startupów w obszarze STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics).

Projekt jest kontynuacją programu Girls go start-up! Academy.
W ramach SHESNNOVATION uczestniczki będą miały możliwość:
- nabycia umiejętności biznesowych i miękkich niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej,
- współpracy ze wspaniałymi mentorkami, które osiągnęły spektakularne sukcesy biznesowe i chcą dzielić się swoją wiedzą i wspierać mniej doświadczone koleżanki na drodze ku własnemu rozwiązaniu,
- nawiązania trwałych relacji i poszerzenia bazy kontaktów,
- uzyskania dostępu do odpowiedniego finansowania poprzez rozmowy z inwestorami, funduszami VC czy akceleratorami startupów.
A to wszystko pomoże WAM w spełnianiu pasji i marzeń poprzez założenie SWOJEGO WŁASNEGO STARTUPU!

POSTAW NA samorozwój i podejmowanie ryzyka.

Czy wiesz, że według raportu z 2018 roku przygotowanego przez Startup Poland jedynie w 26 % polskich start-upów kobieta występuje wśród założycieli. Chcemy, by coraz więcej kobiet otrzymało odpowiednie narzędzia i kompetencje, by osiągnąć sukces zawodowy i spełniać marzenia.
Dołącz do NAS! – niech Twoja głowa pełna pomysłów stanie się rzeczywistością!