Spotkanie online z uczestnikami programu stażowego "Energia dla przyszłości" w dniu 6.07.2020

Biuro Karier Politechniki Gdańskiej zaprasza studentów i absolwentów Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa do wzięcia udziału w spotkaniu online z uczestnikami programu stażowego "Energia dla przyszłości" w dniu 6 lipca br. w godzinach 12:00 – 13:00.

W programie spotkania:

1. Oferta programu stażowego "Energia dla przyszłości".

2. Prezentacja spółek organizujących staż.

3. Zasady rekrutacji oraz regulamin stażu.

4. Kilka informacji o poprzednich edycjach stażu.

5. Sesja Q&A.

Prelegenci: Jeremiasz Haras, kierunek: Energetyka, absolwent Wydziału Mechanicznego PG Maciej Narloch, kierunek: Energetyka, absolwent Wydziału Mechanicznego PG Magdalena Częstochowska, kierunek Energetyka: absolwentka Wydziału Mechanicznego PG Krystian Ponczek, kierunek: Elektrotechnika, absolwent Wydziału Elektrotechniki i Automatyki

Szczegóły programu: https://www.gov.pl/web/klimat/energiadlaprzyszlosc

Ilość miejsc na spotkaniu jest ograniczona, dlatego już teraz zarezerwujcie miejsce dla siebie! Wystarczy założyć konto/ zalogować się na platformie Career Center i zarejestrować na wydarzenie.

Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.

Po rejestracji, na dzień przed wydarzeniem, na swoją skrzynkę mailową chętni otrzymają link z zaproszeniem na spotkanie. Połączenie będzie realizowane przez platformę Cisco Webex.

Zapraszamy !!!