Staż ,,Energia dla Przyszłości” organizowany przez Ministerstwo Energii przy udziale największych spółek sektora energetycznego: PGNiG S.A., PGE S.A., PKN Orlen S.A. oraz PSE S.A.

Zaproszamy studentów ostatniego roku studiów magisterskich i absolwentów (do roku od zakończenia studiów) na spotkanie informacyjne dot. stażu ,,Energia dla Przyszłości” organizowanego przez Ministerstwo Energii przy udziale największych spółek sektora energetycznego: PGNiG S.A., PGE S.A., PKN Orlen S.A. oraz PSE S.A. Spotkanie odbędzie się 9 maja (czwartek) o godz. 14:00  na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa w sali 119.

Na spotkaniu zostanie zaprezentowany: tryb rekrutacji, wymagane dokumenty, a stażyści poprzednich edycji stażu opowiedzą o swoich doświadczeniach i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Program jest skierowany do studentów i absolwentów Wydziałów:

1.    Mechanicznego

2.    Elektrotechniki i Automatyki

3.    Oceanotechniki i Okrętownictwa

4.    Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki

5.    Inżynierii Lądowej i Środowiska

Rekrutacja trwa do 15 maja, zachęcamy do składania dokumentów jak najszybciej, a obecni stażyści z przyjemnością opowiedzą o kolejnych etapach m.in. jak wygląda test i jakie typy pytań mogą pojawić się na rozmowie rekrutacyjnej.

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny można znaleźć pod adresem: