Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego

Zarząd Województwa Pomorskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów za osiągnięcia naukowe oraz artystyczne dla studentów na rok akademicki 2020/2021, którzy są mieszkańcami województwa pomorskiego. Gorąco zachęcamy studentów z Politechniki Gdańskiej, którzy spełniają warunki Regulaminu, do aplikowania o stypendium do dnia 23 października 2020 roku.

W roku akademickim 2020/2021 maksymalna wysokość stypendium wynosi 380 zł miesięcznie i przyznawane jest Studentowi:

• na okres do 9 miesięcy;
  • posiadającemu średnią ocen nie mniej niż 90% średniej możliwej do uzyskania na danym kierunku;
  • za osiągnięcia naukowe lub artystyczne;
  • kształcącemu się na studiach pierwszego stopnia albo jednolitych studiach magisterskich lub studiach drugiego stopnia (uczelnie publiczne i niepubliczne);
  • mieszkańcowi województwa pomorskiego – weryfikacja na podstawie oświadczenia.