Szkolenia dla studentów

W ramach nowego projektu NN3.0, będą organizowane dla studentów koła naukowego PIKSEL szkolenia w zakresie:

•         obsługa programu PropCAD (wyspecjalizowny program CAD do projektowania pędników);
  •       TRIZ (wspomaganie prac wynalazczych, oparte na teorii Genricha Altshullera);
  •        umiejętności  miękkie (zarządzanie czasem i automotywacja; zarządzanie zespołem i projektem;  techniki szybkiego czytania, notowania, zapamiętywania, itp.), niezbędne po realizacji poprzedniego projektu.

Istnieje możliwość dołączenia do człomków koła PIKSEL także    innych studentów, doktorantów lub pracowników. Ze względu na wymagania formalne programu NN3.0 taki udział będzie wiązał się z koniecznością współfinansowania, w przewidywanej wysokości 200-500 zł, zależnie od zakresu i liczby chętnych.