Targi Pracy TRANSPORTER – 15.05.2019 r.

Biuro Karier, Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa, studenci kierunku Transport (ŚTW) oraz Wydziałowa Rada Studentów OiO serdecznie zapraszają na  Targi Pracy TRANSPORTER,
które odbędą się na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej
w dniu 15 maja 2019  r.

Targi adresowane są przede wszystkim do studentów oraz absolwentów kierunku Transport.
Firmy przedstawią  oferty: pracy, praktyk i staży.

Głównym celem targów jest stworzenie przestrzeni do bezpośredniego kontaktu  studentów i absolwentów z pracodawcami z branży TSL.
Rozmowy  w trakcie targów z  przedstawicielami firm pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników. Uczestnictwo w targach może być również ważnym krokiem w  poznaniu swojej ścieżki kariery i możliwości rozwoju w danej branży.

W tym roku na Wydziale OiO zaprezentują się następujące firmy:

1. Latis Sp. z o.o. Sp. k.
  2. Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.
  3. PCC Intermodal S.A.
  4. Rohlig Suus Logistics S.A.
  5. Ocean Network Express ( Europe ) Ltd
  6. V.Ships (PL) Sp. z o.o.
  7. Flextronics International Poland Sp. z o.o.
  8. Uni-logistics Sp. z o.o.

Data: 15.05.2019r.

• W godz. 10:00 - 15:00 zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. Przedstawiciele firm czekają na studentów i absolwentów w zaaranżowanej przestrzeni targowej – hol na pierwszym piętrze Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.
  • W godz. 11:00-13:00 zapraszamy na prezentacje firm obecnych na targach,
    które odbędą się w Audytorium im. Prof. Sipowicza.
  • W godz. 13.00-14.00 zapraszamy na konsultacje CV, sala 619 WOiO.

Miejsce:

Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.