Targoiowisko 2020 online

Poszukujesz pracy? praktyki? stażu? chcesz poznać firmy z branży okrętowej?

Już dziś zarejestruj się na spotkania z pracodawcami - TARGOIOWISKO - targi pracy online, na które zapraszają Biuro Karier PG, Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa oraz Wydziałowa Rada Studentów OiO.

Spotkania odbędą się w dniach od  19 do 22 maja 2020, w godz. 10.00-13.30.
Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich studentów Politechniki Gdańskiej,
a w szczególności studentów oraz absolwentów kierunków: Oceanotechnika oraz  Energetyka.

Harmonogram spotkań:

Podczas targów postaramy się stworzyć jak najlepszą przestrzeń do kontaktu studentów i absolwentów z pracodawcami, co pozwoli na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników.

UWAGA!
Ilość miejsc na spotkaniach jest ograniczona, dlatego już teraz zarezerwuj miejsce dla siebie! Wystarczy założyć konto/ zalogować się na platformie Career Center
i zarejestrować na wydarzenie https://politechnika-gdanska.jobteaser.com/pl/users/sign_in

Po rejestracji, na dzień przed wydarzeniem, na swoją skrzynkę mailową otrzymasz link z zaproszeniem na spotkanie. Połączenie będzie realizowane przez platformę Zoom

W przypadku dużego zainteresowania, utworzymy następne terminy spotkań.

Serdecznie zapraszamy!!