TARGOIOWISKO 2020

Biuro Karier, Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa, Koło Naukowe SYNERTECH oraz Wydziałowa Rada Studentów OiO  zapraszają na TARGOIOWISKO – Wydziałowe Targi Pracy, które odbędą się 25 marca,
w godz. 10:00-15:00 na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.
Podczas targów firmy przedstawią oferty pracy, praktyk i staży.

Targi skierowane są do wszystkich studentów Politechniki Gdańskiej,  w szczególności studentów oraz absolwentów kierunków: Oceanotechnika, Energetyka.

Głównym celem targów jest stworzenie przestrzeni do bezpośredniego kontaktu studentów
i absolwentów z pracodawcami. Rozmowy z przedstawicielami firm pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników. Uczestnictwo w targach może być również ważnym krokiem w poznaniu swojej ścieżki kariery i możliwości rozwoju w danej branży. W trakcie TARGOIOWISKA będzie również  okazja do konsultacji dokumentów aplikacyjnych.

W tym roku na Wydziale OiO zaprezentują się następujące firmy:

Przedstawiciele firm czekać będą na studentów i absolwentów w godz. 10:00-15:00
na parterze oraz holu na pierwszym piętrze Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa [nr 30 na mapie kampusu]. W godz. 11:00-13:00 w Audytorium im. prof.  H. Sipowicza odbędzie się prezentacja firm obecnych na targach.

Osoby, które chciałyby skorzystać z porad doradcy zawodowego Biura Karier i skonsultować swoje CV  zapraszamy do naszego stolika w czasie Targów.

Zachęcamy do przygotowania dokumentów aplikacyjnych przed Targami. Osoby zainteresowane wsparciem doradcy zawodowego Biura Karier, prosimy o rezerwację spotkań przez platformę Career Center.