TECHNICAL ENGLISH FOR ENGINEERS

Zajęcia TECHNICAL ENGLISH FOR ENGINEERS w bieżącym semestrze realizowane będą w systemie zdalnym -webinars w następującym harmonogramie:

GRUPA A - OCEAN ENGINEERING AND SHIP TECHNOLOGY - wtorki godz. 19.15, 8 spotkań po 120 minut, pierwsze spotkanie 21 kwietnia

• stateczność obiektów pływających
  • architektura statku
  • typy statków
  • konstrukcja statku, elementy konstrukcyjne
  • napęd statku - typy silników, siłownie okrętowe, systemy dostarczania paliwa
  • wybrane tematy - łożyska, zawory, pompy, systemy cumowania
  • turbiny parowe
  • typy paliw

GRUPA B - GENERAL TECHNOLOGY - środy godz. 19.15, 8 spotkań po 120 minut, pierwsze spotkanie 22 kwietnia

• energia odnawialna
  • energetyka nuklearna
  • materiały kompozytowe
  • chemia - uzupełnienie
  • napędy rakietowe
  • elementy informatyki
  • technologia implantów medycznych

Nadal istnieje możliwość dopisania się do kursu. Zapisy przyjmujemy do dnia 17 kwietnia, godz. 15.00 pod adresem marta.parszutowicz@pg.edu.pl.

Koszt: studenci WOiO PG – 100 zł, pracownicy WOiO PG – bezpłatnie, studenci PG poza WOiO – 200 zł, pozostali – 300zł.

Numer rachunku: 98 1090 1098 0000 0001 2138 8946

Istnieje także możliwość zapisów po rozpoczęciu, z zastrzeżeniem, że otrzymanie dyplomu uczestnictwa wymaga obecności na co najmniej 6 zajęciach online.