The DNV GL Summer Project 2018

Letni projekt organizowany jest w miesiącach letnich dla studentów  czwartego roku jednolitych studiów magisterskich (studentów po 1 roku studiów II stopnia) kierunku Oceanotechnika. Każdego roku DNV przyjmuje wielu studentów z różnych środowisk kulturowych i akademickich, którzy będą intensywnie pracować nad projektem przez sześć do siedmiu tygodni. Rezultatem projektu jest produkt, powstały dzięki próbie sprostania wyzwaniom i budowaniu na mocnych stronach uczestników kursu.

Uczniowie z poprzednich lat zgodnie przyznają, że tygodnie spędzone w siedzibie głównej dały im niesamowite lato i niezapomniany czas.

Wyrażają wdzięczność wobec kolegów z DNV GL i ekspertów zewnętrznych, którzy umożliwili im realizację projektu poprzez jego ciągłą dostępność i pozytywne wsparcie.

Projekt rozpoczyna się od stworzenia zespołu i prezentacji technicznych, a także szkolenia w zakresie umiejętności prezentacji.

Wnioski dotyczące projektu 2018 są już otwarte! Tego lata DNV poprowadzi ośmiu studentów studiów magisterskich zainteresowanych stworzeniem nowych możliwości biznesowych wykorzystujących Big Data, Machine Learning i sztuczną inteligencję.

Chętni mogą znaleźć ogłoszenie tutaj. Przyjmowanie wniosków udziału w programie zostanie zamknięte 15 lutego 2018 (23:59 CET).