VIII Dni Strefy na Politechnice Gdańskiej

6 listopada br. w ramach wydarzenia „VIII Dni Strefy na Politechnice Gdańskiej” zapraszamy Cię na spotkanie z firmą FLEXTRONICS INTERNATIONAL POLAND. Poznaj obszar działalności firmy, aktualne oferty pracy, praktyk, staży oraz skorzystaj z możliwości bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami firmy.

Gdzie: online poprzez platformę Zoom

Kiedy: 6 listopada 2020

Czas: 12:00 – 13:30

Program spotkania:
12:00-12:30: Prezentacja firmy, informacje na temat możliwości stażowych
12:30–12:40: „Praca w dziale napraw od kuchni” - spotkanie z Kierownikiem Inżynierii Napraw we Flex, Magdaleną Majcher
12:40–13:30:  Pytania i odpowiedzi

Prelegenci:
Aneta Czoske
Specjalista ds. Kontaktów Biznes – Nauka na Polu Edukacyjnym, Flex

Z firmą Flex związana od blisko 4 lat. Odpowiada za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z otoczeniem naukowym, a także koordynuje realizację programów stażowych i rekrutuje stażystów. Dzięki pracy realizuje pasje współpracy z ludźmi i uczestnictwa w nieszablonowych projektach. Na co dzień pasjonatka aktywności na świeżym powietrzu, muzyki oraz szycia.

 Magdalena Majcher
Kierownik Inżynierii Napraw, Flex

Z firmą Flex związana od 10 lat. Swoją karierię rozpoczynała jako technik napraw. Podczas dalszej ścieżki rozwoju, zajmowała stanowiska inżyniera napraw oraz asystentki kierownika inżynierii napraw, a od 5 lat zarządza obszarem napraw jako kierownik. Praca we Flex jest dla niej wyzwaniem, które pozwala na realizację siebie i zawodowy rozwój, ciesząc nawet w trudnych chwilach oraz pełnych wymagań realiach.

Rejestracja na wydarzenie przez Career Center https://politechnika-gdanska.jobteaser.com/pl/users/sign_in. Wystarczy założyć konto/ zalogować się na platformie i zarejestrować na wydarzenie. Po rejestracji, na dzień przed wydarzeniem, na swoją skrzynkę mailową otrzymasz link z zaproszeniem na spotkanie.