Wizyta studentów na Targach Wiatr i Woda w Warszawie

W dniu 08 marca 2018 roku, grupa 45 studentów różnych kierunków i specjalności naszego Wydziału uczestniczyło w największych w tej części Europy Targach Sportów Wodnych i Rekreacji „Wiatr i Woda”. Jubileuszowa 30. edycja Targów zgromadziła rekordową ilość wystawców z Polski, Europy i świata – czołówkę polskich producentów, importerów i dystrybutorów branży jachtowej, gościła największe gwiazdy sportów wodnych, olimpijczyków, zawodników regatowych, podróżników i odkrywców.

Wyjazd odbył się na zaproszenie Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych „Polskie Jachty” w ramach wieloletniej współpracy z Wydziałem Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

Studenci oprócz zwiedzania ekspozycji i rozmów z wystawcami mieli okazję spotkać się z przedstawicielami Izby. Podczas spotkania została przedstawiona oferta praktyk i staży w roku 2018 w firmach związanych z przemysłem jachtowym, a także propozycje tematów prac dyplomowych.

Pieczę nad studentami sprawowali mgr inż. Dariusz Duda, Pełnomocnik Dziekana ds. Praktyk studenckich, z mgr inż. Jacek Frost, Pełnomocnik Dziekana ds. Promocji Wydziału oraz dr inż. Wojciech Leśniewski opiekun Koła Naukowego KORAB.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji Targów Wiatr i Woda można znaleźć na FB Wydziału

Galeria zdjęć