Wycieczka studentów do Stoczni Remontowej w Gdańsku

W dniu 8.06.2017 r. w ramach porozumienia Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa oraz Stoczni Remontowa S.A. odbyła się wycieczka studentów kierunków Transport, Oceanotechnika oraz Ocean Engineering, po Stoczni Remontowej.

W planie wycieczki znalazł się wykład wprowadzający oraz szkolenie BHP, których celem było przedstawienie działalności Stoczni oraz zaznajomienie z warunkami przebywania na jej terenie. Następnie studenci rozpoczęli zwiedzanie terenów produkcyjnych i remontowych stoczni, gdzie zaobserwować można było pracę na halach m.in.: przygotowania produkcji, siłowni okrętowych, prac wyposażeniowych, prac rurarskich i obróbki ciężkiej.

Rolę przewodnika po Stoczni Remontowej pełnił Pan Paweł Sikorski, Commercial Manager rynku amerykańskiego.

Stoczni Remontowej, Panu Pawłowi Sikorskiemu za bardzo ciekawe oprowadzenie oraz osobom, dzięki którym możliwe był zorganizowanie wizyty serdecznie dziękujemy za cenną wiedzę praktyczną zdobytą podczas tej wycieczki.