Wydziałowe Targi Pracy - TargOiOwisko

Biuro Karier, Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa, Koło Naukowe SYNERTECH oraz Wydziałowa Rada Studentów OiO serdecznie zapraszają do udziału w drugiej edycji TARGOIOWISKA Wydziałowych Targów Pracy.
Wydarzenie odbędzie się  na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej w dniu 18 kwietnia 2018 r.

Zapraszamy wszystkich studentów Politechniki Gdańskiej,  w szczególności studentów oraz absolwentów kierunków: Oceanotechnika, Energetyka.

Firmy przedstawią  oferty pracy, praktyk i staży.

Głównym celem targów jest stworzenie przestrzeni do bezpośredniego kontaktu  studentów i absolwentów z pracodawcami.

Rozmowy  w trakcie targów z  przedstawicielami firm pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników. Uczestnictwo w targach może być również ważnym krokiem w  poznaniu swojej ścieżki kariery i możliwości rozwoju w danej branży.
W trakcie targów będzie również  okazja do konsultacji dokumentów aplikacyjnych .

W tym roku na Wydziale OiO zaprezentują się następujące firmy:

• Activ Group obejmująca: Activ Sp. z o.o., Activ Meble Sp. z o.o. , Activ Yachts Sp. z o.o.
  • Convess Sp. z o.o.
  • Crist S.A.
  • Damen Engineering Gdańsk
  • Delphia Yachts Kot sp. J.
  • Gdańska Stocznia "Remontowa" im. J.Piłsudskiego S.A.
  • Grupa GPEC
  • Marine Works
  • Polski Rejestr Statków S.A.
  • Remontowa LNG Systems Sp. z o.o.
  • Remontowa Hydroster Systems Sp. z o.o.
  • Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o.
  • SEAONICS Polska Sp. z o. o.
  • Wartsila
  • XDISC S.A.

Data:
18.04.2018 r
.,

• W godz. 10:00 - 15:00 zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. Przedstawiciele firm czekają na studentów i absolwentów PG  w zaaranżowanej przestrzeni targowej – parter oraz hol na pierwszym piętrze Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.
  • W godz. 11:00-13:00 zapraszamy na prezentację firm obecnych na targach,
    które odbędą się w Audytorium im. Prof. Sipowicza.

Miejsce:
Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej

Przygotuj się do spotkania z pracodawcami:
Osoby, które przed spotkaniem z firmami chciałyby skorzystać z porad doradcy zawodowego Biura Karier i skonsultować swoje CV zapraszamy do kontaktu:

tel.: 58 348 69 84,  e-mail: biuro.karier@pg.edu.pl.